Історія компанії

60-річний досвід у створенні акустичних гітар зробили ім'я "Трембіти" синонімом високої якості в музичній індустрії. Трембіта, застосовуючи новітні технології, змогла надати масовому споживачу ряд можливостей, доступних раніше у значно дорожчих інструментах. Фактично, підприємство прагне встановити нові стандарти звучання та співвідношення ціни, можливість отримання гітари, як для масового, так і для індивідуального використання музикантами.

 

Керівництво підприємства підтримує, як консервативні способи надходження товару до покупця (підприємство - виробник - магазин), так і нові методи, що непогано зарекомендували себе, а саме - створення мережі дилерів. Дані методи дозволили розширити продаж гітар на всій території України та за її межами. Торгівля гітарами, виробленими у Львові охоплює Молдову, Росію, Білорусь, країни Балтії, Голандії, Чехії, Словенії,Греції,Норвегії,США, Канаді, Польщі. Використовуючи нові технології, якісні комплектуючі матеріали, найкращі породи деревини: резонансна ялина, явір, клен, махогоні, ебоні; нові види дизайну, досвід та високу кваліфікацію спеціалістів - все це дозволяє на сьогодні надати споживачеві якісний та надійні гітари.

 

В залежності від потреб кожного сегменту ринку, на підприємстві створена логічна система розробки асортименту виробів. Це сучасний підхід при якому - спочатку ставиться завдання, і лише після цього створюється інструмент. Таким шляхом розроблені та впроваджені у серійне виробництво чотирнадцять різноманітних типів гітар: це гітари ручної роботи (6 та 12 струнні), гітари серії JCG 'Джамбо', гітари серії SJG 'Семі-джамбо', гітари серії FJG 'Зменшене-джамбо', гітари серії DCG 'Дредноут-катевей' - гітари з вирізом, які дають неперевершене рівне звучання при грі на нижніх ладах, гітари серії DG 'Дредноут' (6 та 12 струнні), серія класичних гітар CG (два типи), гітари для початківців (чотири типи), в яких кут нахилу грифа до корпусу можна регулювати за допомогою спеціального гвинта.

 

Асортимент продукції постійно розширюється і, завдяки широкій кольоровій гамі покриття, задовольняє запити найвибагливіших покупців. На даному етапі, конструкторами підприємства розроблені та виготовлені нові типи гітар, впроваджено серійне виготовлення електрогітар. Наше підприємство прагне забезпечити постійних та потенційних клієнтів вичерпною інформацією, постійно проводить роботу у сфері вивчення ринку, стимулювання збуту, ефективної реклами.

 

Гітари зі Львова систематично представляються на виставках у Польщі, Росії та Міжнародному музичному ярмарку у Києві. Окрім виробництва гітар, Трембіта є єдиним в Україні виробником народних музичних інструментів.

 

Нашою гордістю є те,що ми виробляємо національний інструмент-бандура. Бандури київського та харківського типу з перемикачами, а також для підлітків. Бандури вироблені у Львові знають в Україні,Канаді,Австрії,США,Росії,Франції.

 

В 2003 році ми розширили асортимент народних інструментів, а саме шестиструнна кобза "Пріма",кобза "Альт", домра,російський національний інструмент балалайка, грецький інструмент бузуки.

 

Нагороди

2007 - Женева - Лідер продажу

2006 - Київ - Кращий вітчизняний товар року

2005 - Мадрид - Приз за якість

2005 - Мадрид - Приз за технологію та якість

2004 - Берлін - Діамантові очі за зобов'язання по якості

2004 - Мадрид - Краща торгова марка

2002 - Нью-Йорк - Міжнародний приз за якість

Україна 79035, м. Львів, вул. Пасічна, 129

(032) 270-91-00

(050) 374-96-18

(093) 622-70-66

Контактна інформація

Історія компанії

60-річний досвід у створенні акустичних гітар зробили ім'я "Трембіти" синонімом високої якості в музичній індустрії. Трембіта, застосовуючи новітні технології, змогла надати масовому споживачу ряд можливостей, доступних раніше у значно дорожчих інструментах.

Історія та нагороди

Новини та події

© 2024 ТзДВ "Фабрика "ТРЕМБІТА"